Nie przeciągając oto sylwestrowe stylizacje.
Pierwsza i druga stylizacja to stylizacje luźne, w ostatniej starałam się dodać nieco elegancji. Myślę, że stylizacje wam się podobają.
Piszcie cy wolicie stylizacje z opisem czy bez. Podobają się wam stylizacje? Komentujcie!
~DzikaWikaa




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz