Hej. Długo nie pisałam, ponieważ nie miałam dostępu do internetu. Tego typu posty piszę przez smartphona, więc na razie nie wstawię poradnika(jak znajdę czas będzie to sylwestrowy makijaż). Myślałam nad stworzeniem strony na facebooku. Wstawiałabym tam zdjęcia że stardoll, czasem moje zdjęcia(nie zdjęcia przedstawiające mnie tylko zdjęcia zrobione przeze mnie) i rysunki. Co o tym myślicie?
niedziela, 29 grudnia 2013
piątek, 27 grudnia 2013
Sylwestrowe stylizacje
Nie przeciągając oto sylwestrowe stylizacje.
poniedziałek, 23 grudnia 2013
Darmowa bluzka !
Metamorfoza pomaranczia11
Przed :
Po:
Darmówka z Barbie
Znalazłam ciekawą i prostą do wykonania darmówkę. Niektórzy piszą, że trzeba zmienić kraj, ale to zbędne:
1. Wejdź do czatu.
2.Znajdź czat z Wielkiej Brytanii.
3. Wybierz ten z tłem takim jak poniżej.
4. Wejdź do apartamentu. Powinieneś znaleźć paczkę przy szafie.
~juliad1
niedziela, 22 grudnia 2013
Wygląd bloga
Zauważyliście pewnie, że zmieniłam wygląd bloga. Nagłówek zrobiłam sama (widać :P). Jest nienajgorszy. Na święta(prawdopodobnie) dostanę tablet graficzny więc nagłówek będzie choć trochę ładniejszy.
Proszę was, zgłaszajcie się do metamorfoz i mówcie o blogu znajomym. Postaram się znaleźć więcej redaktorek. Jak coś na moim profilu znajdziecie działy, którymi można się zajmować (wszystkie oprócz metamorfoz i stylizacji). Jeśli chodzi o mnie, dodawać będę wiadomości o stardoll, czasami poradniki lub darmówki. Macie jakieś inne pomysły? Piszcie pod tym postem w komentarzach.
~juliad1
sobota, 21 grudnia 2013
Stylizacje
~DzikaWikaa
Zachęta
Pozdrawiam, DzikaWikaa
niedziela, 15 grudnia 2013
Przywitanie
~DzikaWikaa
piątek, 6 grudnia 2013
Wszystkiego najlepszego!!!!!!
Chociaż mróz w policzki szczypie, chociaż śnieg nam w twarze sypie, nie martwimy się tym wcale. Padaj śniegu, padaj dalej. Dobrze, że nie jasteś deszczem, padaj śniegu, padaj jeszcze. Padaj nawet tydzień cały, miękki śniegu, śniegu biały.
Prezentów pod choinkę, szczęścia, sukcesów i nowych osiągnięć na stardoll życzy:
~juliad1
Królowa wybiegu
Dzisiejszą królową wybiegu została
ellf. Mnie podoba się jej elegancja. A wam? Podoba wam się jej styl?
~juliad1
Gorące projekty
W tym poście przedstawię wam najgorętrze projekty tego dnia. 1(ubrania)- koszulka beznadziejna. To zwykłe kropki i gotowa naklejka. Nie rozumiem jak takie projekty wygrywają ... 2(biżuteria)- ciekawy projekt. Smartphone wykonany starannie. Jednak nie kupiłabym go. 3(meble)- świetne! Renifer uroczy i dokładnie zrobiony. Gdybym miała okazję , kupiłabym. 4(włosy)- zawiodłam się. W tym miejscu powinna znajdować się piękna fryzura, a ja znalazłam tylko kilka kosmyków, które nie pasują do siebie.
czwartek, 5 grudnia 2013
Wybór dnia
Dzisiejszym wyborem dnia zostaje śliczna figurka renifera z najnowszej kolekcji Tis The Season. Kosztuje 9sd. Co o niej sądzicie? Kupcie ją? Ją na pewno.
środa, 4 grudnia 2013
Powitanie
Witam was wszystkich na moim blogu Love Stardoll. Na wstępie piszę, że poszukuję redaktorem w działach:
-metamorfozy i stylizacje,
-nowości że starplazy(nowe sklepy, przeceny, likwidacje itp),
-specjalne oferty(kalendarze adwentowe, promocje superstar, konkursy na stardoll itd),
-wybór dnia,
-najlepsze projekty,
-opisy najlepszych użytkowników (według was), ewentualne zwycięzców wybiegu.
Jeśli chcesz się zgłosić ( lub zaproponować nowy dział) napisz wiadomość na stardoll w księdze gości na moim profilu: juliad1. Następnie (odpisze ci czy tak) napisz swój e-mail pod tym postem, wiek i login na stardoll. Ok, to sprawy organizatorskie mamy za sobą. Najlepiej będzie, jeśli przedstawię wam się. Mam na imię Julia, mieszkam w Polsce (informacja niepotrzebna, ale warto wiedzieć) mieszkam w jednorodzinnym, dwupiętrowym domu. Uwielbiam stardoll i modę. Kochaaaaaaaam koty i psy. To na razie tyle, miłego wieczoru.
~juliad1










