Translate

Powered By Blogger

niedziela, 29 grudnia 2013

Już po świętach :(

Hej. Długo nie pisałam, ponieważ nie miałam dostępu do internetu. Tego typu posty piszę przez smartphona, więc na razie nie wstawię poradnika(jak znajdę czas będzie to sylwestrowy makijaż). Myślałam nad stworzeniem strony na facebooku. Wstawiałabym tam zdjęcia że stardoll, czasem moje zdjęcia(nie zdjęcia przedstawiające mnie tylko zdjęcia zrobione przeze mnie) i rysunki. Co o tym myślicie?

piątek, 27 grudnia 2013

Sylwestrowe stylizacje

Heej! Tak jak obiecałam mam dla was stylizacje. Przepraszam, że nie dodałam jej wcześniej, więc wam to wynagrodzę. Zamiast jednej stylizacji zobaczycie aż 3 :)
Nie przeciągając oto sylwestrowe stylizacje.

1.




2.


3.


Pierwsza i druga stylizacja to stylizacje luźne, w ostatniej starałam się dodać nieco elegancji. Myślę, że stylizacje wam się podobają. 
Piszcie cy wolicie stylizacje z opisem czy bez. Podobają się wam stylizacje? Komentujcie!

~DzikaWikaa




poniedziałek, 23 grudnia 2013

Darmowa bluzka !





Ostatnio przeglądałam sobie katalog, kiedy natknełam się na darmową bluzkę.
Oczywiście nie mogłam jej tak zostawić
więc kupiłam ją, choć mi się nie podoba.
Może kiedyś będzie coś warta...  
      ~juliad1

Metamorfoza pomaranczia11

Hej Dziś zajmę się metamorfozą użytkowniczki stardoll o nicku pomaranczia11. Ma  ona 46 poziom i posiada status ss. Nie przedłużając, zaczynajmy:

Przed :


 Stylizacja bardzo mi się podoba. Jest prosta, ale zaskakująca :) Bardzo podoba mi się połączenie trzech par butów. Moja ocena 10/10 :)

Po:



Starałam się dużo nie zmieniać, ponieważ bardzo podobała mi się poprzednia stylizacja. Ja kocham te spodnie, więc ich nie zmieniałam. Lepiej pasowałyby jakieś trampki, ale myślę że te obcasy nie są tutaj takie złe :)

Makijaż przed:


Jest fajnie, ale jednak muszę się do czegoś przyczepić, a mianowicie do tych białych kulek (?) przy oczach.  Nie wiem po co je tam dałaś, są to bodajże kolczyki jeśli się nie mylę. Cała reszta jest Fajna :) Tylko szkoda że prawie nie masz makijażu,a wszystko jest sztuczne :( Wspaniałe włosy :D  Moja ocena 8,5/10

Makijaż po: 


Nie zmieniałam za dużo. Zdjęłam te kulki, większość sztucznych rzęs, i ukazała mi się bardzo piękna doll. Masz mało kosmetyków jak na Twój poziom.Nie zmieniałam fryzury bo jest przepiękna. Zostawiłam tylko jedną parę sztucznych rzęs.


Co myślicie o tej metamorfozie? Podobała się wam? Pamiętajcie o zgłaszaniu się do metamorfoz!  
Pzdr. DzikaWikaa :)

Darmówka z Barbie

Znalazłam ciekawą i prostą do wykonania darmówkę. Niektórzy piszą, że trzeba zmienić kraj, ale to zbędne:
1. Wejdź do czatu.
2.Znajdź czat z Wielkiej Brytanii.
3. Wybierz ten z tłem takim jak poniżej.
4. Wejdź do apartamentu. Powinieneś znaleźć paczkę przy szafie.
                          ~juliad1

  

niedziela, 22 grudnia 2013

Wygląd bloga

Zauważyliście pewnie, że zmieniłam wygląd bloga. Nagłówek zrobiłam sama (widać :P). Jest nienajgorszy. Na święta(prawdopodobnie) dostanę tablet graficzny więc nagłówek będzie choć trochę ładniejszy.
   Proszę was, zgłaszajcie się do metamorfoz i mówcie o blogu znajomym. Postaram się znaleźć więcej redaktorek. Jak coś na moim profilu znajdziecie działy, którymi można się zajmować (wszystkie oprócz metamorfoz i stylizacji). Jeśli chodzi o mnie, dodawać będę wiadomości o stardoll, czasami poradniki lub darmówki. Macie jakieś inne pomysły? Piszcie pod tym postem w komentarzach.
                        ~juliad1

sobota, 21 grudnia 2013

Stylizacje

Siemka! Wyjeżdżacie gdzieś na Święta? Ja niestety nie, więc jeśli wy też nigdzie nie jedziecie to możecie wpadać na bloga! Postaram się dodawać jakieś metamorfozy lub swoją stylizację lub makijaż. Myślę, że adminka się nie obrazi :) Pamiętajcie o zgłaszaniu się do metamorfoz, bo loteria czeka!
~DzikaWikaa

Zachęta

Hej! Niestety nikt nie zgłosił się do metamorfozy, więc postanowiłam was do tego jakoś zachęcić. Z osób, które zgłoszą się do (oczywiście darmowej i bez hasła) metamorfozy, wylosuję jedną, która dostanie ode mnie coś  bazaarku. Śpieszcie się, ponieważ macie na to tylko jeden tydzień! Zgłaszać możecie się tutaj lub w mojej Księdze Gości.
Pozdrawiam, DzikaWikaa

niedziela, 15 grudnia 2013

Przywitanie

Hej! Na blogu jestem nową redaktorką od metamorfoz. Na stardoll możecie mnie znaleźć pod nickiem DzikaWikaa. Jeśli chcecie metamorfozę, to zgłaszajcie się pod tym postem w komentarzach. Myślę, że moje metamorfozy się wam spodobają :) Posty będę prawdopodobnie dodawała w piątki lub soboty, (jeszcze nie wiem, nie rozmawiałam o tym z adminką).
~DzikaWikaa

piątek, 6 grudnia 2013

Swiąteczny nastrój :)

Nie miałam co robić, więc wstawię na bloga mój nowy, świąteczny wystrój. Jak wam się podoba?

Metamoroza LenaLowe

Oto metamoroza użytkowniczki LenaLowe. Co o niej sądzicie? Ładniej przed czy po?

                                                                                                                       ~juliad1

Wszystkiego najlepszego!!!!!!

Chociaż mróz w policzki szczypie, chociaż śnieg nam w twarze sypie, nie martwimy się tym wcale. Padaj śniegu, padaj dalej. Dobrze, że nie jasteś deszczem, padaj śniegu, padaj jeszcze. Padaj nawet tydzień cały, miękki śniegu, śniegu biały.

Prezentów pod choinkę, szczęścia, sukcesów i nowych osiągnięć na stardoll życzy:
                                   ~juliad1

Królowa wybiegu

Dzisiejszą królową wybiegu została
ellf. Mnie podoba się jej elegancja. A wam? Podoba wam się jej styl?

                                      ~juliad1

Gorące projekty

W tym poście przedstawię wam najgorętrze projekty tego dnia. 1(ubrania)- koszulka beznadziejna. To zwykłe kropki i gotowa naklejka. Nie rozumiem jak takie projekty wygrywają ... 2(biżuteria)- ciekawy projekt. Smartphone wykonany starannie. Jednak nie kupiłabym go. 3(meble)- świetne! Renifer uroczy i dokładnie zrobiony. Gdybym miała okazję , kupiłabym. 4(włosy)- zawiodłam się. W tym miejscu powinna znajdować się piękna fryzura, a ja znalazłam tylko kilka kosmyków, które nie pasują do siebie.

czwartek, 5 grudnia 2013

Wybór dnia

Dzisiejszym wyborem dnia zostaje śliczna figurka renifera z najnowszej kolekcji Tis The Season. Kosztuje 9sd. Co o niej sądzicie? Kupcie ją? Ją na pewno.

środa, 4 grudnia 2013

Powitanie

Witam was wszystkich na moim blogu Love Stardoll. Na wstępie piszę, że poszukuję redaktorem w działach:
-metamorfozy i stylizacje,
-nowości że starplazy(nowe sklepy, przeceny, likwidacje itp),
-specjalne oferty(kalendarze adwentowe, promocje superstar, konkursy na stardoll itd),
-wybór dnia,
-najlepsze projekty,
-opisy najlepszych użytkowników (według was), ewentualne zwycięzców wybiegu.
Jeśli chcesz się zgłosić ( lub zaproponować nowy dział) napisz wiadomość na stardoll w księdze gości na moim profilu: juliad1. Następnie (odpisze ci czy tak) napisz swój e-mail pod tym postem, wiek i login na stardoll. Ok, to sprawy organizatorskie mamy za sobą. Najlepiej będzie, jeśli przedstawię wam się. Mam na imię Julia, mieszkam w Polsce (informacja niepotrzebna, ale warto wiedzieć) mieszkam w jednorodzinnym, dwupiętrowym domu. Uwielbiam stardoll i modę. Kochaaaaaaaam koty i psy. To na razie tyle, miłego wieczoru.
                                ~juliad1