Translate

Powered By Blogger

niedziela, 29 grudnia 2013

Już po świętach :(

Hej. Długo nie pisałam, ponieważ nie miałam dostępu do internetu. Tego typu posty piszę przez smartphona, więc na razie nie wstawię poradnika(jak znajdę czas będzie to sylwestrowy makijaż). Myślałam nad stworzeniem strony na facebooku. Wstawiałabym tam zdjęcia że stardoll, czasem moje zdjęcia(nie zdjęcia przedstawiające mnie tylko zdjęcia zrobione przeze mnie) i rysunki. Co o tym myślicie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz